خانه / عمومی / آموزش سئو

آموزش سئو

آموزش سئو

برخی افراد به دلایل خاص و گاها امنیت وب سایت، از دسترسی دادن به افراد دیگر هراس دارند. ما برای شما نیز راه حل سئو داریم. اینگونه افراد می توانند با شرکت در دوره آموزش سئو سایت توسط گروه ۷سئو، خودشان سئوکار خودشان شوند و با کمترین هزینه و امنیت بالا، سایتشان را با کلمات کلیدی متعدد به صفحه اول گوگل بیاورند. کلاس آموزش سئو بصورت پروژه محور و خصوصی برگزار می گردد. برخی ویژگی های دوره را در زیر مرور نموده ایم.

سئو متناسب با وب سایت شما

سئو تضمینی هر گونه وب سایت، ممکن است با توجه به شرایط، روش خاصی بطلبد. ما سعی می کنیم بهترین روش را متناسب با موضوع سایت شمت ارائه دهیم. ما بهینه سازی را طبق آخرین الگوریتم های گوگل به شما می آموزیم.

مشاوره کلمات کلیدی

انتخاب کلمه کلیدی، ابتدایی ترین و یکی از مهمترین بخشها در بهینه سازی سایت است. اگر در انتخاب کلمات کلیدی بهینه تجربه کافی نداشته باشید، ممکن است هیچ گاه به مقصد خود نرسید. ما در این آموزش از ابتدا تا انتهای مسیر مشاور کلمات شما خواهیم بود.

بهرمندی از مزایای شبکه های اجتماعی

ما پس از سالها کوشش در جهت سئو کلاه سفید و اصولی، به روشهایی نوین از لینک سازی در شبکه های اجتماعی رسیده ایم، که در کنار آموزش سئو، آن را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید هرچه سریعتر در گوگل پیشرفت کنید.

پشتیبانی سئو سایت

ما پس از دوره آموزش سئو، شما را تنها نخواهیم گذاشت. قطعا در راه بهینه سازی سایت، سوالات متعددی به ذهن شما خطور می کند که باید پاسخ آنها را بیابید. پشتیبانی رایگان پس از دوره، یکی از ویژگی های بارز گروه ۷سئو است که شما را تنها نخواهد گذاشت.
منبع:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *