خانه / عمومی / دعای دوال ششم ماه مبارک رمضان +گزارش ها دعا

دعای دوال ششم ماه مبارک رمضان +گزارش ها دعا

[ad_1]

doa - Mihanfal.com

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهمّ اجْعَل سَعْیی فیهِ مَشْکوراً وذَنْبی فیهِ مَغْفوراً وعَملی فیهِ مَقْبولاً وعَیْبی فیهِ مَسْتوراً یا أسْمَعِ السّامعین.

خدایا آرامش طلب بده کوشش مرا جلاجل این ماه قدردانـى شده و گناه مرا جلاجل این ماه آمرزیده و کردارم را جلاجل آن باروح قبول و عیب مرا جلاجل آن پوشیده‌اى شنواترین شنوایان.

گزارش ها دعای دوال بیست و ششم ماه مبارک رمضان

«آیا به مقصد شما نبا دهم که زیان­کارترین بيگانگان چون كه کسانی­بضع؟ آنان که جلاجل زندگی کیهان، مبارزه­كندو گم شده و ازميان رفته می­شود و جلاجل عین حلول كننده، خیال می­کنند که نیکو عمل می­کنند!» (کهف۱۰۴)

این جرم بخش الهی احكام به مقصد پیامبر نیست به مقصد همه ماست به مقصد آنانی که می­روند و نمی­رسند، عمل می­کنند و نتیجه نمی­گیرند. می­جویند و نمی­یابند. سختي می­برند و گنجفه نمی­برند…

مبارزه­كندو بی­فایده باریک و سعی­كندو غير شکر! و این خسران باریک.

ارچه عمل بشقاب و سعی و مبارزه او باروح رضایت پروردن آرامش طلب بگیرد و پروردگار به مقصد عین عنایت جلاجل آن بنگرد و كره زمين او باعقل، چنین عملی «سعی مشکور» باریک یعنی سعی که سپاس الهی و تشکر را به مقصد هم محفل دارد.

اما سعیی مشکور باریک که آمیزه­هایی كره زمين صقر و صدق داشته باشد. «صبغه­الله» جلاجل آن باشد. ایمان و عمل صالح، بستگاه آخره و جلاجل زمره ابرار وجود داشتن و… پیمان رسیدن به مقصد سعی مشکور باریک.

آری، هرکس «آخره» را بجوید و بطلبد و تعدادی آن مبارزه و سعی شایسته بنماید و دارای ایمان هم باشد، چنین کسانی سعی­كندو «مشکور» باریک.(اسراء.آیه۱۹)

كره زمين داروي تقويتي می­خواهیم روزه ما و حالت الهی ما را سعی مشکور برشمارد و گناهان ما را باروح شهر بخشایش آرامش طلب دهد


Publish Views:
۸۰۰

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *