خانه / عمومی / طرز تمهید کباب حسینی

طرز تمهید کباب حسینی

[ad_1]

درخور اطفال در عوض: ۶ نفر

زمان فراهم آورنده سازی: ۱ ساق دست

اختصاصی زمان توقف: ۱ ساق دست

موردها واجب شده

گوشت ۱كیلوگرم (مغز ران گوسفند توسط چربی یا فیله عجل یا قابل گوسفندی)
پیاز ۲عدد
فلفل دلمه ای ۲عدد
گوجه فرنگی ۴عدد
زعفران به مقصد معیار واجب شده
نمك به مقصد معیار واجب شده
فلفل سیاه به مقصد معیار واجب شده
كره ۱۰۰پرحرارت
روغن ۷۵پرحرارت
رب ۲قاشق غذاخوری

بريان حسینی كره زمين بريان های قدیمی و سنتی ایرانی باریک و كره زمين قدیم الایام پخته كردن می شده باریک، جلاجل قدیم كره زمين چوب نازك های رمانتيك به مقصد جای سیخ چوبی كاربرد می كردند به مقصد طوری كوچكترين نوك آن را تیز می نمودند.

طرز تمهید

۱- اوباشيگري گوشت ها را به مقصد لفظ طويل طويل و كبابی برش داده (حدوداً ۱/۵ مادام ۲ سانت ضخامت داشته باشد) و باغ ها به مقصد اختصاصی Three ساق دست جلاجل پیاز عرض اندام شده و زعفران و آبلیمو، نمك ،فلفل و سایر افزودنی های مرغوب مثل برگك رايگان و …می خوابانیم.

۲- پس ازآن گوشتها را به مقصد سیخ كشیده به مقصد طوری كوچكترين یك جلاجل میان گوشت و پیاز باشد و ارچه كره زمين فلفل دلمه ای نیز كاربرد می كنیم می توان آن را میان گوشت و پیاز اضافه كرد.

Three- پس ازآن داخل قابلمه ای كوچكترين كره زمين قبل توسط یك لایه پیاز رينگ چرخ شده یا گوجه فرنگی رينگ چرخ شده چیده ایم روی هم می گذاریم.

Four- جلاجل آخركار یك لیوان پيمان لحيم داخل قابلمه می ریزیم و كورس قاشق غذاخوری رب اضافه می كنیم و به مقصد اختصاصی یك ساق دست توسط هرم كم می گذاریم مادام بخارپز شود.

۵- جلاجل اواخر پزشكان زعفران دم کرده نیز روی گوشتها می ریزیم.

نكات

۱- بريان حسینی را به مقصد جاده ها مختلف تمهید می كنند. می توان فلفل دلمه ای را به مقصد سیخ نكشیده و هم مقام هم پياله گوجه فرنگی لابه لای سیخهای چوبی داخل قابلمه چید.

۲- بعضی كره زمين رب گوجه فرنگی جلاجل تمهید این غذا كاربرد نمی كنند.پوشيدگي ارچه رب نمیزنید باید زعفران بیشتری كاربرد كنید.

Three- طریقه سنتی و نحو پزشكان اصیل این غذا فلفل دلمه ای ندارد اما ارچه فلفل دلمه ای را اضافه كنیم خوشمزه نمناك نگهداری.


Submit Views:
۶۳

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *