خانه / عمومی / معجز هندوانه در عوض زیبایی پوسه

معجز هندوانه در عوض زیبایی پوسه

[ad_1]

3002197

هندوانه خاصان زیادی دارد، توسط كاربرد كره زمين این میوه خوشرنگ می‌توانید شفافیت و زیبایی را به مقصد پوسه كلاه خود بازگردانید. هندوانه سرشار كره زمين موردها مغذی باریک که خاصان تازگی را به مقصد عذار شما می‌دهد.

جلاجل این میوه خاصان ايمن سازي‌التهاب قوی صور دارد که پوسه شما را كره زمين سوختگی نجات می‌دهد. حكماً می‌توان موردها دیگری را نیز به مقصد پوسه كلاه خود اضافه انجام بده و ماسکی غنی در عوض پوسه كلاه خود تنظیم کنید. هنگام ولادت را ادا كردن نکنید، دستگاه بافندگي به مقصد کار شوید و توسط هندوانه خنکی را به مقصد پوسه كلاه خود هدیه دهید.

پس ازآن كره زمين مورد بحث خودخوري نزنید

ارچه پس ازآن كره زمين مورد بحث پوسه خنک شود هم التهاب زودتر می‌خوابد هم احيانا خودخوري تكاپو كردن کمتر انجام خواهد شد. کافی باریک یک چهارم فنجان هندوانه (بخت سفیده داخلی پوسه) را توسط یک تکه خیار و یک تکه سیب‌زمینی خمود (توسط پوسه) و یک قاشق غذاخوری جوانه ماش و یک قاشق غذاخوری ماست شیرین و عربي زبان را توسط هم جلاجل مخلوط‌آبادی بریزید و به مقصد اختصاصی ۲۰ دقیقه این مخلوط را روی پوسه بگذارید و پس ازآن توسط پيمان خنک آبکشی کنید.

افرادی که پوسه خشک دارند، می‌توانند به مقصد جای ماست كره زمين یک قاشق نمشك كاربرد کنند و پس ازآن كره زمين تغسيل ماسک حتما روغن بادام شیرین (در عوض مرطوب وزیر ها پوسه) به مقصد‌لفظ بمالند. در عرض تمركزفكر کنید که این ماسک را علي الفور پس ازآن كره زمين درست وزیر ها به مقصد‌لفظ بمالید. در عوض صرفه‌جویی مرغوبيت باریک كره زمين بخت سفید هندوانه كاربرد کنید. كاربرد كره زمين بخت قرمز هندوانه هم مانعی ندارد. حكماً این ماسک در عوض پوسه‌های جوشدار بسیار درخور اطفال باریک.

مرهم هور سوختگی

پيمان هندوانه می‌تواند كره زمين پوسه شما جلاجل مقابل هور‌سوختگی محافظت کند.

کافی باریک تاچند تکه خیار را توسط یک چهارم فنجان هندوانه مخلوط کنید، حكماً مرغوبيت باریک این ماسک توسط مخلوط وزیر ها مقدار مساوی خیار و هندوانه تنظیم ‌شود. باید هر کدام را پوسه بکنید آن وقت ايشان را له کرده و به مقصد مقدار مساوی توسط هم مخلوط کنید و قريب ۲۰ دقیقه روی پوسه بگذارید. این ماسک هور سوختگی‌های پوسه‌تان را التیام می‌بخشد و رنگ عذار‌تان را شيوا‌نمناك می‌کند.

سوراخ ها پوستی را محو می‌کند

ویتامین آ به مقصد تاچند دلیل یکی كره زمين بااستعداد‌ترین ویتامین‌هاست، كره زمين یک چشم جلاجل صحت عظم‌ها و بینایی تاثیر دارد و كره زمين صیانت افزونتر اثرات فوق‌العاده‌ای جلاجل به شدني مشکلات پوستی و شفافیت آن دارد. هندوانه که منبع ویتامین‌آ باریک، می‌تواند چربی‌های زیر پوسه را کمتر کند و اندازه سوراخ ها پوستی را نیز کاهش دهد.

افزونتر به مقصد‌كنار زدن خرید تونر نباشید

هندوانه به مقصد‌صفت منسوب به طوس طبیعی کمی پوسه را مضبوط می‌کند و جلاجل نتیجه ظهور آن را به شدني می‌بخشد. ‌در عوض پوسه‌های خشک می‌توانید پيمان هندوانه را توسط عسل مخلوط کنید، حكماً كاربرد فرد كره زمين آن نیز مفید باریک کافی باریک كله دار گوش‌پاکنی را جلاجل پيمان هندوانه بزنید و پس ازآن به مقصد صفت انحصارطلب لفظ و گردن جگرسفيد‌شده كلاه خود بمالید. پيمان هندوانه باقیمانده موردها شوینده را كره زمين روی پوسه دیار و به مقصد فرایند روبه راه كردن‌ریزی نیز کمک می‌کند برخودهموار كردن پوسه هم عربي زبان شود و هم مضبوط. حكماً پالپ‌های هندوانه را نیز می‌توانید به مقصد‌ديباچه ماسک لفظ كاربرد کنید.

افزونتر پیر نمی‌شوید

آنتی‌اکسیدان‌هایی چون ویتامین ث و آ و لیکوپن جلاجل هندوانه صور دارند که می‌توانند همچون یک ابزارجنگ قدرتمند توسط صفت انحصارطلب نشانه‌های پیری مبارزه کنند. میوه‌های محدودی همچون هندوانه حاوی لیکوپن هستند. لیکوپن یک رنگدانه شیمیایی باریک که باعث ایجاد رنگ قرمز جلاجل هندوانه انجام خواهد شد و اثرات ايمن سازي‌اکسیدانی قوی‌ای دارد. این آنتی‌اکسیدان به مقصد تمامی نقاط بدن می‌رود و رادیکال‌های آزاد را خنثی می‌کند و تاثیرات کمتجربه كره زمين ايشان را کاهش می‌دهد.

رادیکال‌های آزاد مولکول‌هایی هستند که باعث تخریب بیشمار كره زمين بافندگي كردن‌های بدن می‌شوند و ثمار تاثير جايگزين شدن جلاجل هور و سیگار کشیدن افزایش پیدا می‌کنند. خطوط ظریف روی پوسه، چروک‌ها، لک‌های پیری و… همه نتیجه افزایش رادیکال‌های آزاد هستند.


Put up Views:
۱۲۶

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *