خانه / عمومی / مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا در سال ۲۰۱۸ چگونه است؟راههای مهاجرت به استرالیا چیست؟ چه کسانی می توانند مهاجرت به استرالیا  از طریق تخصص داشته باشند؟ چه کسانی می توانند مهاجرت به استرالیا  از طریق کار داشته باشند؟ مشاغل خواسته شده در لیست مشاغل استرالیا ۲۰۱۷ کدامند؟ نکات مهاجرت به استرالیا چیست؟ شرایط مهاجرت به استرالیا  چگونه است؟ هدف از مهاجرت به استرالیا چیست؟ نحوه امتیاز مهاجرت به استرالیا چگونه محاسبه می شود؟ هزینه مهاجرت به استرالیا چقدر است؟ چه کسانی شرایط مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸ را دارند؟ در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره مهاجرت به استرالیا دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با مهاجرت به استرالیا با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره مهاجرت به استرالیا  پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

در این مقاله توضیحاتی در جهت راهنمایی شما برای مهاجرت به استرالیا و یا اقامت استرالیا متناسب با شرایط شما ارائه می شود. اگر قصد مهاجرت به استرالیا  برای زندگی، تحصیل، کار و یا پیوستن به بستگان خود را دارید، می توانید برای ویزای استرالیا و یا دیگر مجوزها درخواست دهید بنابرابن سعی ما بر آن است که اطلاعاتی کامل و دقیق در باب مهاجرت به استرالیا در اختیار متقاضیان این امر قرار دهیم که با دید بازتر و با اطلاعات کامل قدم در راه شرایط مهاجرت به استرالیا نهاده و با توجه به شرایطتتان بهترین راه مهاجرت به استرالیا را انتخاب کنند و در مسیر درست هدف خود را دنبال نمایند.

راه های مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸  متعدد است مانند مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، سرمایه گذاری، پناهندگی، ازدواج و تولد که در ادامه در مورد هر کدام از این راه ها برای شما مطالبی را شرح خواهیم داد که با انواع طرق مهاجرت به استرالیا آشنا شوید و با توجه به شرایط خود بهترین راه مهاجرت به استرالیا را انتخاب کرده و جهت رسیدن به اهداف خود برنامه ریزی نمایید.

video مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا از راه تحصیل

امروزه اشخاص بسیاری تمایل دارند برای ادامه تحصیل و اخذ مدرک تحصیلی بالاتر به استرالیا مهاجرت نمایند و در آن کشور ادامه تحصیل دهند زیرا استرالیا کشوری مهاجر پذیر است و از نظر موقعیت شغلی امکانات بسیاری در جهت اشتغال برای مهاجرین مخصوصا دانشجویانی که در این کشور فارغ التحصیل شده اند قرار داده است، همچنین شرایط اخذ اقامت برای اشخاصی که در آن کشور ادامه تحصیل می دهند و مدرک تحصیلی از آن کشور دریافت می کنند هموار می باشد لذا افراد بسیاری برنامه ریزی می کنند که بتوانند برای ادامه تحصیل به کشور استرالیا مهاجرت نمایند. اشخاص از سن ۱۵ سالگی این امکان را دارند که به استرالیا مهاجرت کنند و از این سن تا سن ۱۸ سالگی شخص می تواند در کالج های استرالیا ادامه تحصیل دهد. یکی از مزایای تحصیل در استرالیا این می باشد که اشخاص در سن ۱۵ سالگی یعنی پس از اتمام سال نهم خود می توانند وارد کالج های استرالیا شوند و در این راه والدین خود را نیز به همراه داشته باشند البته این همراهی والدین تا زمانی است که سن دانش آموز به ۱۸ سال برسد و پس از آن ویزای گاردین که تا قبل از ۱۸ سالگی می باشد شامل حال والدین نخواهد شد. کالج های استرالیا به دو نوع تقسیم می شوند که عبارتند از کالج های دولتی و کالج های خصوصی. هزینه های تحصیل در این کاج ها به صورت تقریبی در حدود ۱۸ تا ۲۸ هزار دلار می باشد و البته هزینه های زندگی نیز در حدود ۱۵ تا ۲۰ هزار دلار بسته به سطح زندگی فرد متفاوت می باشد (دلار ذکر شده به دلار استرالیا می باشد). دوره های تحصیلی شامل دوره foundation یک ساله، مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می باشد و اکثر رشته ها در تمامی مقاطع ارائه می شود. در اکثر دانشگاه ها مقاطع تحصیلی به صورت part time و همچنین full time ارائه می شود به طور مثال در دانشگاه MONASH، رشته علوم کاربردی در مقطع لیسانس به صورت پارت تایم ۶ سال زمان می برد و به صورت تمام وقت ۳ سال می باشد و هزینه تحصیل سالی ۳۶ هزار دلار استرالیا به صورت سالیانه محاسبه شده است. مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش و قبولی در این دانشگاه و این رشته مدرک آیلتس ۶٫۵ و ارائه کلیه مدارک تحصیلی و معدل بالای ۱۵ می باشد. برای مقطع مستر در رشته information technology هزینه تحصیل در این دوره به صورت سالیانه در حدود ۳۲۵۰۰ دلار استرالیا می باشد و مدرک زبان مورد نیاز آیلتس ۶٫۵ است. به طور کل برای مقطع تحصیلی لیسانس حداقل مدرک آیلتس مورد نیاز آیلتس ۶ می باشد و برای مقطع مستر آیلتس ۶٫۵ و به صورت تقریبی هزینه تحصیل سالانه در حدود ۲۵ تا ۳۵ هزار دلار در سال می باشد.

مهاجرت به استرالیا به صورت کاری

ویزای کار استرالیا آن دسته از ویزاهایی است که شخص اگر شرایط اعلام شده توسط دولت و اداره مهاجرت اسرالیا را دارا باشد این امکان را دارد تا جهت اخذ ویزای کار استرالیا اقدام نماید و وارد خاک کشور استرالیا گردد. ویزاهای کاری انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها سیستم ارزیابی خاصی دارد و عموما شامل مهارت های شخصی، تجربه کاری، مدارک تحصیلی و همچنین سطح زبان وی می شود لذا شخص برای اینکه بتواند از این راه وارد خاک کشور استرالیا شود بایستی حتما شرایط ویزاهای کاری را داشته باشد و در مورد این نوع ویزاها تحقیق نماید که در ادامه درباره تعدادی از ویزاهای کاری استرالیا اطلاعاتی جامع در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *