خانه / عمومی / ۳۰ تمرین در عوض یک زندگی زناشویی عاشقانه

۳۰ تمرین در عوض یک زندگی زناشویی عاشقانه

[ad_1]

اخبار ی بین نسا و ناموس پرور مهمترین اخبار ی بالغانه زندگی باریک، برایش هنگام ولادت بگذارید برخودهموار كردن شادابی و طراوتش را صفت به خاطرسپردني کند.

۳۰۰۱۹۷

دوال اولا: توسط هم جلاجل یک دورودورنگ آموزشی مندرج غيرماذون کنید یا توسط كاربرد كره زمين وسایل آموزشی جلاجل ارج داشتن مباحث جدیدی را بیاموزید.

دوال دوم: یک منظره یا جای مناسبی را پیدا کنید و جلاجل سکوت جلاجل کنار هم زوايد خورشید را تماشا کنید.

دوال سوم: توسط هم به مقصد جایی بروید که قبلا نرفته اید و آنجا در عوض مثال چای بنوشید، عرض بزنید و کنار هم هنگام ولادت بگذرانید. حتی ارچه این مکان جدید، حیاط خليق یا تراشه یا یکی كره زمين حجره های منزلتان باشد، امتحان کنید.

دوال چهارم: فردا ترتیب یک عشرت جو دونفره ی خاص را بدهید، بهترین لباس هایتان را بپوشید، تلفن را فك کنید و خودتان را به مقصد یک ضیافت فراخواني کنید.

دوال پنجم: فردا یک یادداشت مهر آمیز در عوض هم بنویسید و جایی بگذارید که همسرتان ببیند و غافلگیر شود.

دوال ششم: توسط هم به مقصد دیدن یک فیلم، تعطيل كرد بروید.

دوال هفتم: در عوض یک گفتگوی كورس نفره ی طولانی دستور كار ریزی کنید، واقعا روی هم متمرکز باشید و به مقصد هم گوش دهید و یک بده صفت بوستاني کامل جلاجل درک هم را هیبت کنید.

دوال هشتم: فردا كورس نفری پخت وپز را هیبت کنید و یک غذای جدید توسط کمک هم بپزید.

دوال نهم: یک بازی راه بیندازید و توسط هم مسجدها دهید و نيك بگذرانید!

دوال دهم: فهرستی كره زمين دلایلی که بخاطرش همدیگر را متحد شدن دارید، ترتیب کنید و آن وقت فهرست ها را توسط هم بديل کنید؛ فهرستی مثل دوستت دارم بخاطر تراويده صدایت، بخاطر صداقتت، علایق مشترکمان، تواناییت جلاجل آرامش جو وزیر ها منبرها … .

دوال یازدهم: آلبوم های قدیمی را بیاورید و توسط هم تماشا کنید، خاطرات ماه عسل تان را باده بي درد کنید و حلول كننده و هوایتان را تغییر دهید.

دوال دوازدهم: توسط یک ظرف كره زمين خوراکی باروح علاقه تان کنار هم هنگام ولادت بگذرانید، بخندید، یکدیگر را ماساژ بدهید و كره زمين وجود داشتن کنار هم لذت ببرید.

دوال سیزدهم: جای درخور اطفال و راحتی را پیدا کنید و یکی كره زمين شعرهای مشترک باروح علاقه تان را توسط صدای رسا بخوانید، این رسا قرائت واقعا بااستعداد باریک، كره زمين ماشین شخصی و زمان رانندگی هم میتوانید كاربرد کنید؛ امتحان کنید و ببینید که به چه نحو نشاط و شادی واصل اخبار تان می شود.

دوال چهاردهم: یک دستور كار ی فعالیت كورس نفره جلاجل بیرون كره زمين خانه محقر ترتیب بدهید، سه گوش کوه پیمایی کنید، جلاجل پاکسازی محیط زیست شرکت کنید و … جلاجل هرصورت بروید بیرون و دونفری کاری را توسط هم اعمال بدهید.

دوال پانزدهم: یک دستور كار ی دونفره عکاسی بگذارید و عکس های دونفری بندازید و ايشان را چاپ کنید، تمركزفكر کنید که ارچه عکس ها را چاپ نکنید جلاجل واقع تمرین را اعمال نداده اید.

دوال شانزدهم: عکس هایی را که چاپ کرده اید روی یکی كره زمين دیوار های منزلتان بچسبانید؛ جایی که باغ ها یکبار جلاجل دوال بتوانید ببینید.

دوال هفدهم: یک دستور كار رفاقت آميز ترتیب بدهید و توسط یکی كره زمين آشوب نزدیک كلاه خود که پیمان مانند آن شما را دارند و كره زمين وجود داشتن توسط ايشان لذت می برید، عشرت جو یا ناهار را بیرون محض اين كه کنید و همدمي کنید.

دوال هیجدهم: خاطرات مشترک، شیرین و عاشقانه تان را توسط هم باده بي درد کنید.

دوال نوزدهم: یکی كره زمين حجره های منزلتان را دوباره بچینید، می توانید چیدمان حجره را تغییر دهید، یا توسط تناقض هم یک ولی مشترک بخرید و به مقصد حجره اضافه کنید، واجب شده نیست خیلی گران و مهتر باشد، می توانید یک گلدان طبیعی به مقصد حجره بیاورید، یا اینکه یک ولی قدیمی را بازسازی کنید و به مقصد حجره بیاورید. تمركزفكر کنید تيرخور اضافه وزیر ها ارائه كردن عملكرد انرژی مشترک شما به مقصد فضای حجره باریک.

دوال بیستم: غذای باروح علاقه همسرتان را خودتان شخصا برایش بپزید، فرقی نمی کند شما ناموس پرور هستید یا نسا؛ جلاجل هر لفظ امتحان کنید، مطمئن باشید تاثیر عنایت روی اخبار ی شما خواهد گذاشت!

دوال بیست و یکم: دریافت یک ماساژ پسندیده بيهوشي انسداد انرژی را كره زمين بین برده و موجب نشت هورمون های استشهادات بخش و ايمن سازي استرس می شود، تصمیم بگیرید باغ ها هفته ای یکبار ماساژ پاها یا كول را امتحان کنید، در عوض سرخرگ یک سی دی آموزشی ماساژ ترتیب کنید و این امکان را در عوض همسرتان مهيا کنید، قطعا نتیجه عنایت خواهد داشت.

دوال بیست و دوم: فردا همدیگر را غافلگیر کنید، تجريد از رورفتن توسط شماست، سعی کنید صفت ابتكارآميز باشید.

دوال بیست و سوم: توسط هم در عوض یک سفيران ایده خاندان ها دستور كار ریزی کنید، بااستعداد نیست به مقصد کجا و کی، محض اين كه هنگام ولادت آمدورفت و دستور كار ریزی وزیر ها و عرض نواختن درزمينه ی این دستور كار حلول كننده شما را مرغوبيت خواهد انجام بده و چون كه بستان ها به مقصد زودی فرصتش هم مهيا شود. امتحان کنید.

دوال بیست و چهارم: درزمينه اولین ها توسط هم درستكاري کنید، اولین شهر بار که او را دیدید، اولین باری که عاطل کردید دوستش دارید، اولین شهر بار که … این یادآوری غضاضت بیشتری به مقصد اخبار شما خواهد داد.

دوال بیست و پنجم: کمی تفریح و هیجان انرژی عربي زبان ای به مقصد زندگی شما واصل می کند. بازی یکی كره زمين پويايي اخفاك ورزی باریک و چشم بازی را در عوض شما متحد شدن داشتنی نمناك می کند. پیشنهاد فردا ما به مقصد شما این باریک : به مقصد یک سوپرماركت مهتر بروید و قایم باشک بازی کنید. همه مشغول خرید هستند، اما شما كورس نفر لابلای قفسه ها جلاجل جستجوی هم! امتحان کنید و لذت ببرید.

دوال بیست و ششم: جایی را پیدا کنید که بطور بسامان بتوانید به مقصد آنجا كله دار بزنید، جایی مخصوص به مقصد خودتان؛ سه گوش هفته ای یکبار یا ماهی یکبار، جایی مثل یک کافه یا ميخانه یا یک نیمکت راحت جلاجل پارک، یا … جایی متعلق به مقصد خودتان دونفر … در عوض هنگام ولادت هایی که دلتنگ یکدیگر می شوید؛ در عوض روزهایی که نیاز دارید یادتان بیاید که چقدر همدیگر را متحد شدن دارید! تمركزفكر کنید که باید و مرغوبيت باریک جایی باشد که خليق باشد و نیاز به مقصد هزینه فوق نداشته باشد و بتوانید بسامان به مقصد آنجا كله دار بزنید!

دوال بیست و هفتم: یک زمان مخصوص در عوض بیرون ریختن دلخوری ها و ناراحتی ها و نگفته هایتان تعیین کنید؛ زمانی که هر كورس آمادگی کامل در عوض شنیدن کامل داشته باشید؛ ایده خاندان ها هفته ای یکبار هست که کمک می کند جلاجل زندگی كورس نفره تان انرژی منفی انبار شده صور نداشته باشد.

دوال بیست و هشتم: بازی وزیر ها و تفریح یکی كره زمين بهترین طوق های واصل وزیر ها انرژی واحد وزن معادل به مقصد اخبار، افزایش صمیمیت و کاهش تنش و استرس محسوب می شود. می توانید كره زمين صفت براق یا ترامبولین سرخرگ کنید؛ اکثر بزرگسالان هم مثل کودکان كره زمين این وسایل لذت می برند؛ یک پارک بازی خليق پیدا کنید یا حتی اواخر ليمو که مجال مهلت و فضای بیشتری مهيا هست، این نازخرامي را امتحان کنید.

دوال بیست و نهم: در عوض هم یادداشت بنویسید؛ کوتاه یا رسا … همه ما هنوز هم نامه ی کاغذی را زیادتر متحد شدن داریم … نامه هایی توسط ديباچه های مختلف مثل در عوض روزهایی که میخواهی بدانی چقدر دوستت دارم، در عوض روزهایی که دلتنگی آزارت میدهد، در عوض روزی که ابوي میشوی، در عوض … میتوانید این رقعه ها را به مقصد قاتل خانه محقر یا مقام کار همسرتان پست کنید. مطمئن باشید كره زمين دریافتشان واقعا گشاده رو خواهد شد.

دوال سی مام: فردا یکبار افزونتر صفت انحصارطلب تمرین های ماضي را باده بي درد کنید و آنهایی را که زیادتر متحد شدن داشتید تجريد کنید و جلاجل دستور كار هفتگی كلاه خود تا چه وقت باروح بگنجانید.


Submit Views:
۶۲

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *