خانه / عمومی / ۴ خاصیت حيرت انگیز عدس

۴ خاصیت حيرت انگیز عدس

[ad_1]

۳۰۰۹۴۸

به مقصد كلام کارشناسان تغذیه، عدس یکی كره زمين بهترین راه های تامین پروتئین اندک چربی در عوض بدن ماست که سرشار كره زمين موردها معدنی، ویتامین ها، آنتی اکسیدان و فیبر باریک و تغذيه كردن يوميه آن می تواند به مقصد تقویت و به شدني قوای جسمانی ما كشيده شده شود.

فصل نامه مصری «الیوم السابع»، سنه یکشنبه ۲۷ مارس جلاجل مقاله ای به مقصد گزارش ها نزديكان درمانی حبوبات بطور تعمدي و عدس بطور خاص، بازدادن و تاکید انجام بده که بخاطر هضم آسايش خواه و پولادين و پروتئین عدس، تغذيه كردن يوميه آن به مقصد عملکرد بدن کمک می کند و جلوی بیماری های عفونی را می گیرد.

جلاجل این شرح احوال ۴ خاصیت درمانی عدس که بصورت يوميه خورده شود، وارد به ذهن باریک:

۱- عدس بهترین منبع پروتئین باریک که کلسترول زيانمند شدن مثل گوشت قرمز ندارد، و به مقصد همین دلیل باعث اجمال کمتجربه كره زمين صفت سرطان زا و بیماری قلبی نمی‌شود.

۲- فیبر موجود جلاجل عدس هضم غذا را آسايش خواه می کند، و جلوی یبوست را می گیرد و مضرت صفت سرطان زا روده مهتر را کاهش می دهد.

۳- عدس بخاطر مقادیر زیاد فولیک اسید و منیزیوم فواد را تقویت می کند، کار رگها را آسايش خواه کرده و جلوی بیماریهای قلبی را می گیرد و جریان آب خون را به شدني می بخشد.

۴- خورد يوميه یک فنجان عدس پولادين بدن را تامین می کند، مضرت اندک خونی را کاهش می دهد، و باعث تقویت تمرکز انجام خواهد شد.


Submit Views:
۷۸۰

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *